do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Rachunkowość Budżetowa 22/2016, data dodania: 10.11.2016

Artykuł w trakcie aktualizacji

Dynamiczny system zakupów po nowelizacji Prawa zamówień publicznych

Narzędziem usprawniającym dokonywanie zakupów bieżących, których przedmiotem są powszechnie dostępne usługi, dostawy lub roboty budowlane, jest dynamiczny system zakupów. Szybki rozwój technik elektronicznych pozwolił tu na zwiększenie konkurencyjności. Niemniej jednak wykorzystanie tego instrumentu przez zamawiających cały czas jest uzależnione od postępowania zgodnie z zasadami równego traktowania, niedyskryminacji i przejrzystości. Dynamiczny system zakupów nie stanowi odrębnego trybu udzielania zamówień publicznych. Jest to metoda, za pomocą której dokonuje się zakupów w ramach procedury ograniczonej. Właściwe będzie określenie, że jest to elektroniczny proces...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.