do góry
Pobieranie danych...

Wideoakademia księgowych i biur rachunkowych

drukuj pomniejsz czcionkę pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę

Rachunkowość Budżetowa 3/2016, data dodania: 25.01.2016

Artykuł aktualny na dzień 18-07-2018

Najważniejsze zmiany w samorządowych rozliczeniach VAT

Dnia 1 stycznia 2016 r. zmieniły się znacząco zasady odliczania VAT w jednostkach samorządu terytorialnego. Do końca roku gminy czeka też rewolucja w samym rozliczaniu podatku od towarów i usług. W 2016 r. jednostki samorządu terytorialnego czekają rewolucyjne zmiany w zasadach rozliczania i odliczania podatku od towarów i usług. W dniu 1 stycznia br. wszedł w życie obowiązek stosowania tzw. prewspółczynnika. Jego skutkiem będą nie tylko ograniczenia w odliczaniu VAT w jednostkach samorządu terytorialnego, lecz przede wszystkim konieczność opracowania złożonej...

(...)

Problemy z logowaniem?
Zresetuj hasło.

  • Ponad 2300 materiałów wideo
  • Tysiące materiałów powiązanych
  • Certyfikaty wiedzy

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą.

Akceptuję regulamin z jego wszystkimi postanowieniami.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od spółek Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujacych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki Grupy INFOR PL.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez spółki Grupy INFOR PL oraz podmiotów współpracujących. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez spółki z Grupy INFOR PL.